KRS KANCELARIA

Kancelaria świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla biznesu dostarczając swoim Klientom rozwiązania prawne gwarantujące bezpieczeństwo obrotu prawnego jak również zapewniając sprawną i rzetelną obsługę prawną.

Ważne jest dla nas by w sposób możliwie szybki i skuteczny rozwiązywać problemy naszych Klientów, ale co najważniejsze zapewniamy stałe bezpieczeństwo prawne podejmowanych rozwiązań przez naszych Klientów. Dla ich bezpieczeństwa opracowujemy plany restrukturyzacji, optymalizacji jak również dbamy by zawierane kontrakty handlowe dawały nam maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

Kancelaria KRS zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw w tym również przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym. Prawnicy zatrudnieni w kancelarii pracują nie tylko w języku angielskim, ale również niemieckim i hiszpańskim. Kancelaria obsługuje również międzynarodowy diagonalny holding obejmujący podmioty należące do różnych gałęzi gospodarczych. Obecnie kancelaria świadczy usługi 5 podmiotom gospodarczym z kapitałem zagranicznym.

Kancelaria nie jest podmiotem wielobranżowym. Specjalizuje się ściśle w obsłudze podmiotów gospodarczych, ich restrukturyzacji (m.in. przekształcenia, wydzielenia, fuzje) oraz wprowadzaniu optymalizacji podatkowych do przedsiębiorstw.

Kancelaria ponadto pracuje dla firm z branży budowlanej, w tym świadczy obsługę prawną dwóm deweloperom, przy czym jeden z nich działa na rynku ogólnopolskim, drugi działa na obszarze Unii Europejskiej.

Potencjał wiedzy i doświadczenie jakim dysponuje zespół prawników Kancelarii, umożliwia realizację projektów budowlanych wymagających specjalistycznej pomocy prawnej oraz znajomości uwarunkowań rynkowych i biznesowych w tym zakresie. Obecnie Kancelaria świadczy usługi 14 podmiotom z branży budowlanej.

KANCELARIA PARTNERSKA

WWW.NASSOCIADOS.PT

KRS Kancelaria jest partnerem portugalskiej kancelarii Jorge Neto & Advogados jednej z najbardziej prestiżowych firm prawniczych w Portugalii. Kancelaria posiada biura w Lizbonie, Porto i Lousadzie oraz doświadczony zespół prawników specjalizujących się we wszystkich gałęziach prawa.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W ŁODZI

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI PRAWNEJ?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

ZAPYTAJ NASZEGO EKSPERTA

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Ważne jest dla nas, by w sposób możliwie szybki i skuteczny rozwiązywać problemy naszych Klientów, ale co najważniejsze zapewniamy stałe bezpieczeństwo prawne podejmowanych rozwiązań przez naszych Klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI