Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia, odbyciem stażu bądź praktyk w Kancelarii Adwokackiej prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres e-mail: kancelaria@krs-adwokaci.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Nabór na płatny staż w KRS Kancelaria

KRS Kancelaria Adwokat Patrycji Kaźmierczak z siedzibą w Łodzi przy ul. Targowej 35, świadcząca kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców ogłasza nabór na płatny staż w Kancelarii Poszukujemy studentów V roku studiów na kierunku Prawo [...]

KRS Kancelaria Adwokat Patrycji Kaźmierczak z siedzibą w Łodzi przy ul. Targowej 35 poszukuje nowych osób do Zespołu Kancelarii – aplikantów adwokackich i aplikantów radcowskich.

Poszukujemy prawników, którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów umów, (w tym umów, spółek, inwestycyjnych, konsorcjum);
  • sporządzanie ogólnych warunków umów oraz opiniowanie umów;
  • sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia
  • aktywny udział w projektach prowadzonych przez Kancelarię;
  • wsparcie pracy adwokatów i radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • bieżąca obsługa prawna Klientów;
  • analiza akt sądowych;
  • zastępstwo procesowe w Sądach;
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa.

Wymagania:

  • aplikant adwokacki/radcowski  – I, II rok aplikacji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej,
  • dobra znajomość prawa cywilnego, prawa podatkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy;
  • samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność oraz sumienność,
  • zdolność pracy w zespole, elastyczność.
  • dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres kancelaria@krs-adwokaci.pl;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

DOŁĄCZ DO NAS. APLIKUJ TERAZ!

ADRES

Kancelaria Adwokacka
90-043 Łódź, Targowa 35

Phone: 42 207 66 66
Email: kancelaria@krs-adwokaci.pl

IMIĘ I NAZWISKO

TEMAT

WIADOMOŚĆ