OBSŁUGA PRAWNA CUDZOZIEMCÓW

KRS Ceny transferowe lodz szkolenie

KRS Kancelaria świadczy obsługę prawno-podatkową cudzoziemcom, którzy prowadzą lub chcą założyć firmę w Polsce. Pomagamy inwestorom w wejściu na polski rynek, analizujemy potrzeby Klienta i doradzamy w wyborze modelu biznesowego. Pomagamy przy zakupie nieruchomości. Współpracujemy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi oraz biurami rachunkowymi. Klient otrzymuje od nas pełne wsparcie, przez co oszczędza swój czas i może bardziej  skoncentrować się na działaniach stricte biznesowych.

Ceny transferowe lodz

Świadczymy pomoc prawną w zakresie:

 • wyboru najlepszej formy prawnej dla prowadzenia przyszłej działalności gospodarczej;
 • uzyskania niezbędnych zezwoleń oraz innych wymaganych przepisami prawa decyzji administracyjnych koniecznych do prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium Polski;
 • doradztwa przy założeniu działalności gospodarczej bądź rejestracji spółki w szczególności przygotowujemy niezbędne dokumenty (uchwały, oświadczenia, umowy), wypełniamy urzędowe formularze (KRS, NIP, REGON, VAT, ZUS) i reprezentujemy Klientów przed sądami rejestrowymi, urzędami skarbowymi, urzędem statystycznym oraz zakładem ubezpieczeń społecznych w zakresie procedur niezbędnych do ukonstytuowania nowego podmiotu;
 • sporządzania umów cywilnoprawnych i kontraktów handlowych z udziałem podmiotów zagranicznych;
 • obsługi prawno-podatkowej inwestycji zagranicznych w Polsce (inwestycji kapitałowych, nieruchomościowych i innych);
 • bieżącej obsługi prawno – podatkowej spółek z kapitałem zagranicznym oraz oddziałów przedsiębiorstw zagranicznych w Polsce;
 • przejęć spółek obecnych na rynku;
 • doradztwa prawnego  przy wprowadzaniu produktów zagranicznych na rynek polski (np. dostosowanie opakowań):
 • doradztwa prawnego w zakresie outsourcingu na terytorium Polski;
 • obsługi prawnej zatrudniania cudzoziemców;
 • doradztwa w kwestiach uzyskania polskiego obywatelstwa lub karty stałego pobytu;
 • uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy;
 • uzyskania zezwolenia na pracę;

OBSZARY NASZEJ SPECJALIZACJI

PRAWO
BUDOWLANE

Kancelaria jest podmiotem wyspecjalizowanym w procesie inwestycji budowlanych, a zatem pracuje również na podstawie prawa zamówień publicznych, opracowuje procedury przetargów, a także zajmuje się prawem autorskim w zakresie prac projektowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

KONTROLA SKARBOWA

Kancelaria, na zlecenie Klienta bierze udział w czynnościach kontrolnych, bada zakres kontroli oraz żądania kontrolujących, po konsultacji z Klientem udziela pisemnych informacji dla organu kontrolnego.

ZOBACZ WIĘCEJ

PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁEK

Przeprowadzanie procesów zmiany formy prawnej podmiotów gospodarczych w.szczególności spółek prawa handlowego poprzez ich przekształcenia, połączenia oraz podziały.

ZOBACZ WIĘCEJ

DORADZTWO PODATKOWE

Analiza podatkowa przedsięwzięć biznesowych. Reprezentacja podatników w trakcie kontroli oraz postępowań podatkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

ODWIEDŹ NASZE SPECJALISTYCZNE SERWISY

PLANOWANIE SPADKOWE

Nie jesteśmy w stanie cofnąć zdarzenia jakim jest śmierć, lecz jesteśmy w stanie zlikwidować lub zminimalizować negatywne skutki prawne oraz finansowe opracowując odpowiedni plan sukcesji spadkowej.

DOŁĄCZ DO NAS!

Poszukujemy prawników, którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

KRS KANCELARIA

Targowa 35, 90-043 Łódź
Poniedziałek – Czwartek: 9:00-19:00
Piątęk: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: zamknięte

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI PRAWNEJ?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

ZAPYTAJ NASZEGO EKSPERTA

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Ważne jest dla nas, by w sposób możliwie szybki i skuteczny rozwiązywać problemy naszych Klientów, ale co najważniejsze zapewniamy stałe bezpieczeństwo prawne podejmowanych rozwiązań przez naszych Klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI