ZAKŁADANIE
SPÓŁEK

KRS Ceny transferowe lodz szkolenie

Decyzja o rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej stawia przedsiębiorców w obliczu wyboru formy prawnej działalności. Kancelaria świadczy usługi w zakresie planowania, doradztwa oraz wdrażania nowych struktur gospodarczych.

Nasza praktyka obejmuje zakładanie nowych podmiotów gospodarczych, od jednoosobowych przedsiębiorców działających na zasadzie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej, poprzez spółki cywilne i spółki prawa handlowego (jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne), do fundacji oraz stowarzyszeń włącznie.

Na tym etapie pomagamy przygotować niezbędne dokumenty (uchwały, oświadczenia, umowy), wskazać aspekty prawne oraz podatkowe związane z prowadzeniem działalności w danej formie prawnej.

Dostosowujemy postanowienia umów oraz statutów do wymagań przyszłych wspólników i założycieli nowych podmiotów, wprowadzając odpowiednie postanowienia określające sposób zarządzania i podział zysków i strat. Wspieramy i przeprowadzamy czynności obejmujące wniesienie wkładów pieniężnych oraz niepieniężnych (aportów).

zakladanie spolek lodz

Wypełniamy urzędowe formularze (KRS, NIP, REGON, VAT, ZUS) i reprezentujemy Klientów przed sądami rejestrowymi, urzędami skarbowymi, urzędem statystycznym oraz zakładem ubezpieczeń społecznych w zakresie procedur niezbędnych do ukonstytuowania nowego podmiotu.

POZNAJ OBSZARY NASZEJ SPECJALIZACJI

PRAWO
BUDOWLANE

Kancelaria jest podmiotem wyspecjalizowanym w procesie inwestycji budowlanych, a zatem pracuje również na podstawie prawa zamówień publicznych, opracowuje procedury przetargów, a także zajmuje się prawem autorskim w zakresie prac projektowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

RESTRUKTURYZACJE
I PRZEKSZTAŁCENIA

Przeprowadzanie procesów zmiany formy prawnej podmiotów gospodarczych w.szczególności spółek prawa handlowego poprzez ich przekształcenia, połączenia oraz podziały.

ZOBACZ WIĘCEJ

DORADZTWO
PODATKOWE

Analiza podatkowa przedsięwzięć biznesowych. Reprezentacja podatników w trakcie kontroli oraz postępowań podatkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

LIKWIDACJA
SPÓŁEK

Proces likwidacji jest procesem złożonym, którego przeprowadzenie wymaga rzetelnego zaplanowania.

ZOBACZ WIĘCEJ

ODWIEDŹ NASZE SPECJALISTYCZNE SERWISY

PLANOWANIE SPADKOWE

Nie jesteśmy w stanie cofnąć zdarzenia jakim jest śmierć, lecz jesteśmy w stanie zlikwidować lub zminimalizować negatywne skutki prawne oraz finansowe opracowując odpowiedni plan sukcesji spadkowej.

DOŁĄCZ DO NAS!

Poszukujemy prawników, którzy nastawieni są na rozwój, potrafią pracować samodzielnie oraz wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę, osób profesjonalnych, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, kreatywnych oraz indywidualnie podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

KRS KANCELARIA

Targowa 35, 90-043 Łódź
Poniedziałek – Czwartek: 9:00-19:00
Piątęk: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: zamknięte

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI PRAWNEJ?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

ZAPYTAJ NASZEGO EKSPERTA

ROZPOCZNIJMY WSPÓŁPRACĘ

Ważne jest dla nas, by w sposób możliwie szybki i skuteczny rozwiązywać problemy naszych Klientów, ale co najważniejsze zapewniamy stałe bezpieczeństwo prawne podejmowanych rozwiązań przez naszych Klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI