SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KRS Ceny transferowe lodz szkolenie

PORADY PRAWNE

Koszt ustnej porady prawnej w sprawach cywilnych i gospodarczych od 500 zł netto, w sprawach podatkowych od 800 zł netto.

NAPISZ DO NAS

p.kazmierczak@krs-adwokaci.pl
t.wojdal@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl
kancelaria@krs-adwokaci.pl

NAZWA

EMAIL

TEMAT

WIADOMOŚĆ

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO) informuję, iż:
1. Współadministratorami Twoich danych osobowych są: Patrycja Kaźmierczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Kaźmierczak ul. Targowa 35, 90-043 Łódź, NIP: 7282411099 oraz Tomasz Wojdal prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria prawna radca prawny Tomasz Wojdal, ul. Targowa 35, 90-043 Łódź, NIP: 7311858036.
2. Możesz się skontaktować z Współadministratorami, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu swoich danych osobowych w następujący sposób:
Poprzez kontakt mailowy na adres kancelaria@krs-adwokaci.pl
Dzwoniąc pod nr tel.: +48 42 2076666
Osobiście lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany powyżej
3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji i załatwienia sprawy, której dotyczy zapytanie przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 f RODO), polegający na prowadzeniu korespondencji kierowanej do nas w związku ze świadczonymi usługami oraz załatwieniu sprawy, z którą zwraca się do nas potencjalny klient.
4. Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Współadministratorów m.in. podmiotom świadczącym usługi doradcze, prawne lub IT – przy czym te podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Współadministratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Współadministratorów.
5. Twoje dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia korespondencji w danej sprawie/załatwienia sprawy.
6. W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych przysługują Ci następujące uprawnienia:
• prawo dostępu do własnych danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania;
• prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
• prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Podanie danych osobowych dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania jest brak możliwości prowadzenia korespondencji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez formularz pytanie.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W ŁODZI