Spotkanie z ekspertem – KRS Kancelaria – 20 lipca, 18.00-21.00
Miejsce: 
SkyHub, Piotrowska 148/150, 90-063 Łódź

Ochrona własności intelektualnej, jest jednym z najistotniejszych elementów prowadzenia biznesu. Skuteczna ochrona wypracowanych przez startup rozwiązań, pozwala uniknąć wielu zagrożeń. Nasz partner KRS Kancelaria przygotowała bardzo wartościową prelekcję na temat ochrony własności intelektualnej.

Podczas wydarzenia dowiesz się między innymi:
– Czym są znaki towarowe,
– Co to jest logo
– Kto ma prawo do logo
– Co z prawami twórcy
– Różnica między wynalazkiem a know how
– Co możemy zgłosić w urzędzie patentowym

OPIS PRELEGENTÓW:

Patrycja Kaźmierczak, adwokat, partner zarządzający w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Pomysłodawczyni i założycielka KRS Kancelarii, która wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze prawno-podatkowej firm polskich, jak również inwestorów zagranicznych.
Adwokat Patrycja Kaźmierczak doradza w zakresie m.in. prawa spółek, prawa umów, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa cywilnego, wprowadzając w życie rozwiązania dostosowane do potrzeb swoich Klientów z uwzględnieniem dynamiki zmian w sferze
gospodarczej.

Tomasz Wojdal, radca prawny, partner zarządzający w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Nadzoruje wszystkie sprawy związane z szeroko rozumianymi zagadnieniami podatkowymi.
Specjalista prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego. Doradza Klientom w wielu aspektach z zakresu prawa spółek, fuzji i przejęć, konfliktach właścicielskich w spółkach, restrukturyzacji właścicielskiej, finansowej i majątkowej z udziałem wielu stron. Zajmuje się obsługą prawno-podatkową przedsiębiorców, restrukturyzacjami i przekształceniami, problematyką cen transferowych oraz planowaniem sukcesji w biznesie.

Dla kogo?
Przedsiębiorcy, startupowcy, osoby zainteresowane tematyką założenia własnego biznesu.